026-34212100__ 026-32192

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


آشنایی با ما

مجموعه ی خشت ماندگار با هدف توسعه و تحول حوزه ی خدمات املاک و مستغلات کشور به لطف پروردگار در سال 1394 و پس از 17 سال تجربه مدیریتی، توسط جناب آقای مسعود طاهری در مرکز استان البرز (کرج) پایه گذاری شده و به ثبت رسید. این مجموعه با توجه به جوان بودن بافت جمعیتی استان و تقاضای روز افزون بازار مسکن در استان و به ویژه شهر کرج به عنوان پایتخت دوم ایران عزیز، در سالهای اخیر توانسته به عنوان یکی از کارآمدترین و تخصصی ترین مجموعه های خدمات املاک در سطح استان مطرح شود.
خوشبختانه با عنایت به اهداف کلان مجموعه و تفکر راهبردی مدیریت و بنیانگذار مجموعه جناب آقای طاهری، در فاز اول تأسیس، مرکز خدمات املاک با طراحی سیستمی و منظم جانمایی و راه اندازی شد.
در فاز دوم، با جذب نیروی انسانی جوان و توانمند و تحصیل کردگان و نخبگان استانی در رشته های معماری، عمران، مدیریت، روانشناسی، و راه و شهرسازی، مجموعه شروع به کار نموده و هم اکنون در فاز سوم عملیاتی، اقدامات لازم جهت آموزش و توانمندسازی رده های مدیریتی و ستادی مجموعه توسط اساتید مطرح دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در حال انجام است.
هم اکنون مجموعه توسعه و پژوهش املاک خشت ماندگار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی خدمات املاک در استان البرز در پنج حوزه تخصصی معاملات ملکی، خدمات پیمانکاری، و سرمایه، خدمات حقوقی و قراردادی، خدمات نوسازی و بهسازی، و امور بین الملل و سازمانی فعالیت نموده و با عنایات ایزد یکتا با سرعت روزافزون در حال پیشگیری از رقبا و گسترش خدمت رسانی در سطح استانی و کشوری می باشد.
خرید آپارتمان در کرج
قیمت خانه در کرج
قیمت رهن خانه در کرج
اجاره خانه در کرج
فروش خانه در کرج
فروش ملک در کرج
فروش خانه در کرج
خرید خانه در کرج
خرید و فروش سریع خانه در کرج
بهترین خانه های کرج
معرفی مناطق کرج
خانه های طلایی در کرج
فروش خانه شما در کرج
خانه مدرن در کرج
قیمت آپارتمان در کرج

املاک در کرج

املاک در گوهردشت

خرید وفروش ملک در کرج
برای آشنایی بیشتر با مجموعه خدمات املاک خشت ماندگار با ما تماس بگیرید.