026-34212100__ 026-32192

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


سایر خدمات

ما در گروه خدمات املاک خشت ماندگار، مجموعه ی متنوعی از خدمات را در همه ی حوزه های اصلی اجرایی برای ارائه به اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی تدارک دیده ایم که مهمترین این خدمات عبارتند از :
•    خدمات به ایرانیان خارج از کشور : گروه توسعه و پژوهش خدمات املاک خشت ماندگار آمادگی دارد در زمینه ی ثبت، تحویل و انجام معاملات ملکی ایرانیان خارج از کشور فعالیت نموده و همچنین امور حقوقی ثبتی و ملکی آنان را پیگیری نماید. شما هموطن گرامی برای اطلاعات بیشتر می توانید به دفاتر همکار ما در آلمان، سوئد، و آمریکا، مراجعه نموده یا با دفتر مرکزی ما در ایران از طریق فکس، تلفن یا روش های ارتباطی آنلاین تماس بگیرید.
•    خدمات برای اتباع خارجی مقیم ایران : با گروه توسعه و پژوهش خدمات املاک خشت ماندگار آمادگی دارد در زمینه  ثبت، اجرا، تحویل و انجام انواع معاملات ملکی و امور پیمانکاری و سرمایه گذاری اتباع خارجی مقیم ایران (اعم از حقیقی و حقوقی) فعالیت نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به دفاتر همکار ما در خارج از کشور مراجعه نموده یا با دفتر مرکزی ما در ایران تماس بگیرید.
•    خدمات آموزشی : گروه توسعه و پژوهش خدمات املاک خشت ماندگار آمادگی دارد انواع کارگروه های کاربردی قراردادنویسی و قولنامه نویسی و آموزش نکات تخصصی معاملات املاک را  به درخواست سازمان ها، ادارات، اصناف، و سایر اشخاص حقوقی برگزار نماید. هرگونه عواید حاصله ازین همایش ها به مجموعه ی محک اهدا خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای برگزاری کارگروه با ما تماس بگیرید.
•    خدمات به سازمان ها : گروه توسعه و پژوهش خدمات املاک خشت ماندگار در راستای ارتقاء سطح کیفی و گسترش خدمت رسانی، بسته های خدماتی ویژه ای را برای ارائه خدمات ویژه به اعضا و کارکنان اصناف و ادارات و سازمان و سایر اشخاص حقوقی، تدارک دیده است. برای کسب اطلاعات درباره ی تعرفه های ویژه ای که برای سازمان متبوع شما تدارک دیده ایم، با ما تماس بگیرید.
•    باشگاه مشتریان : گروه توسعه و پژوهش خدمات املاک خشت ماندگار، سامانه ی امتیازدهی ویژه ای را برای اشخاصی که از خدمات این مجموعه استفاده می کنند تدارک دیده است. بر این مبنا ما مفتخریم پس از تنها یک بار خدمت رسانی به شما در هریک از زمینه های تخصصی خدمات ملکی، برای بارهای بعد با تخفیفات و تسهیلات ویِژه در خدمت شما باشیم. برای اطلاع از تعرفه های ویژه ای که برای شما عضو محترم باشگاه مشتریان در نظر گرفته ایم، با ما تماس بگیرید.

املاک در کرج -املاک در گوهردشت - خرید و فروش اپارتمان در کرج