026-34212100__ 026-32192

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


بهترین خانه های کرج

در شهر کرج، مناطقی مثل عظیمیه، جهانشهر و مهرشهر جزو محله های اصطلاحا بالای شهری به حساب می آیند که گروه های قوی تر از نظر درآمدی، برای سکونت خود به آنجا منتقل می شوند. این محله ها علاوه بر تناسب فرهنگی با این قشر از آب و هوای مناسب تری نسبت به نقاط مختلف کرج برخوردار است.
مثلا منطقه عظیمیه که دارای وضعیت کوهپایه ای و آب و هوای مناسب تری نسبت به نقاط دیگر کرج است، همتای منطقه فرمانیه در تهران است. بلوار سرسبز چهار باندی مهرشهر که ابتدای آن از باغ سیب عبور می کند نیز دارای آب و هوای معتدلی است که دل سالمندان و بازنشستگان را برای دور بودن از سطح مرکز شهر می رباید اما از آنجایی که مناطق عظیمیه، جهانشهر و مهرشهر محلات گرانقیمت تری هستند، سرمایه گذاران به خاطر سوددهی بیشتر، بر زمین های وسیع تری سرمایه گذاری می کنند. بنابراین متراژ خانه ها از 110 متر شروع می شود و به 400 متر می رسد. این مناطق بیشتر مناسب کسانی است که دارای حداقل درآمد دو میلیون تومان هستند و معمولا کارمندان و زوج های جوان توانایی پرداخت رهن و اجاره های هنگفت در این محله ها را ندارند.
گوهردشت نیز منطقه ای در حال ساخت و ساز است که مورد اقبال جوان ترها قرار می گیرد. این منطقه نه چندان بالای شهر اما منطقه ای متوسط است که با منطقه تهرانپارس تهرانی ها در البرز برابری می کند اما براساس پاسخ هایی که البرزنشینان به هفت صبح دادند، بیشتر مهاجران، گلشهر را انتخاب می کنند.
گلشهر منطقه ای مرکزی مانند هفت تیر تهران است که بیشتر تجاری می نماید اما ساکنان دسترسی راحت تری به بازار، مترو و دیگر نقاط شهری از نظر وسایل حمل و نقل برای ساکنان نقاط مسکونی خود دارند. محله های مسکونی تر گلشهر، خیابان های انوشیروان، عطار و خیام هستند.
در گلشهر متراژ خانه ها از 40 متر شروع می شود و به 250 متر ختم می شود. از جمله مناطق متوسط نشین دیگر می توان به بلوار ارم اشاره کرد که مورد توجه کارمندان و زوج های جوان است اما مهاجران کرج تنها قشرهای متوسط و مرفه نیستند. در انتهای بلوار ارم منطقه کیانمهر قرار دارد که عموما قشرهای متوسط را در خود می بیند. علاوه بر این قشرهای ضعیف تر از نظر درآمدی به نقاط دیگر مانند فردیس مراجعه می کنند که البته قیمت مسکن در این منطقه تفاوت چندانی با کیانمهر ندارد و بیشتر، شاغلین کرج در این منطقه اسکان می کنند.

خرید خانه در کرج.فروش خانه در کرج.رهن و اجاره در کرج.خرید اپارتمان در کرج رااز املاک بزرگ خشت ماندگار بخواهید

املاک در کرج - املاک در گوهردشت -خرید و فروش اپارتمان در گوهردشت