026-34212100__ 026-32192

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


پیام مدیر عامل

مجموعه خدمات املاک خشت ماندگار با درک واقعی از توسعه پایدار و تعالی سازمانی، درصدد است استوارتر از گذشته و با نگرشی همراه با تخصص و تعهد، کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب به ارائه خدمات تخصصی املاک بپردازد.
موسسه توسعه و پژوهش املاک خشت ماندگار وفق مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم انداز متعالی خود با رعایت ارزش ها و رفتار حرفه ای و با رعایت قواعد و استانداردهای علمی و حقوقی و فراتر از آن با همکاری و همیاری حقوقدانان، مشاوران، مهندسان و متخصصان تراز اول، امکان ارائه و انجام هر گونه خدمات تخصصی املاک شامل حوزه های معاملاتی، سرمایه گذاری، پیمانکاری، قراردادی در حوزه های مختلف را داشته باشد.
اعتماد مستمر و متقابل، به عنوان ستون اصلی در ارتباط میان مجموعه خشت و مراجعین گرامی چنان اولویت و اهمیتی در نگرش ما دارد که اقبال همیشگی مشتریان و حفظ ارتباط همیشگی با ایشان از نتایج آن می باشد.
هدف ما ایجاد مجموعه ای بوده و می باشد، که در آن همواره مشتریان و موکلین از موفقیت اجرایی معاملات و قراردادها و انجام امور محوله رضایت کنند.
تعهد ما به اصول و ارزش های پایه همچون تخصص، مدیریت، خرد جمعی، دقت و عمل بهنگام، زیربنای برنامه ی پیشرفت و توسعه ما را شکل می دهند و تجارب و سوابق ما را در اجرای  پروژه های موفق در ساخت و آبادانی شهر و کشور، کم نظیر می نماید.
دیدگاه و رویکرد خلاقانه ما سبب تمایز این مجموعه از سایر مجموعه های همکار گردیده و ما باور داریم با تمرکز بر روی اصول و ارزش های سازمانی، در ارائه خدمات تخصصی املاک جزء موسسات پیشرو و موفق باقی خواهیم ماند و آماده ایم تا همچون گذشته، در پیشرفت کشور عزیزمان و برآورده سازی نیازها و انتظارات مشتریان گرامی، تعهد خود را به بهترین وجه ایفا نماییم.
ما اعتقاد داریم به سبب رشد و توسعه خدمات تخصصی املاک و با در اختیار داشتن زنجیره معتبری از اعتبارات و ارتباطات استانی و کشوری خواهیم توانست از فرصت های پیش رو به نحو احسن بهره مند گردیده  و به عرصه های منطقه ای و بین المللی ورود پیدا کنیم. بر این اساس و با تکیه بر استراتژی خود و همکاری با حقوقدانان و مشاورین و مهندسین منطقه ای، موفق به توسعه خدمات تخصصی خود در سطح شهر کرج و استان البرز شده ایم و درصدد گسترش آن در دیگر مناطق میهن عزیزمان می باشیم.
با یاری خداوند، خشت ماندگاری بنا می کنیم برای بهشتی کردن ایران
مسعود طاهری
مدیرعامل